برگزاری نمایشگاه بین اللملی کتاب تهران (به صورت مجازی)

برگزاری نمایشگاه بین اللملی کتاب تهران (به صورت مجازی)


 با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به بر پایی اولین نمایشگاه مجازی کتاب نموده است. 
این نمایشگاه از تاریخ 1 الی 6 بهمن ماه 1399 از طریق  سایت www.ketab.ir قابل دسترسی است. همچنین وزارت فرهنگ اقدام به توزیع بن کتاب برای دانشجویان، اساتید و موسسات طبق روال نمایشگاه کتاب خواهد نمود که جزییات آن متعاقبا اعلام خواهد شد. 
نحوه خرید: شما در منزل یا محل کار خود وارد سایت www.ketab.ir شده و اقدام به انتخاب کتاب از لیست ویژه نشر می‌نمائید. با قراردادن کتابهای منتخب در سبد خرید و پرداخت وجه آن به حساب معرفی شده خریداری و از طریق پست دریافت خواهید نمود. توجه شود که هزینه های پست از سوی فرستنده پرداخت خواهد شد.
امیدواریم از این موقعیت استثنایی در این شرایط سخت کرونایی به نحو مطلوب استفاده کنید.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره 02188910091 خانه کتاب تماس حاصل نمایید.
 
ثبت نام یارانه اعتباری (بن کتاب) ویژه دانشجویان، طلاب و اعضای هیئت علمی نخستین نمایشگاه کتاب مجازی از امروز پنج‌شنبه ۱۸دی‌ماه در سامانه ketab.ir آغاز شد.
بر اساس این گزارش، دانشجویان و طلاب تا سقف خرید ۲۰۰ هزار تومان (۱۲۰ هزار تومان سهم خودشان و ۸۰ هزار تومان نیز یارانه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) امکان بهره‌مندی از بن را دارند.
اساتید دانشگاه و حوزه نیز تا سقف خرید ۴۰۰ هزار تومان (۲۰۰ هزار تومان سهم خود استادان و ۲۰۰ هزار تومان نیز یارانه معاونت امور فرهنگی) مشمول دریافت هستند. اهالی قلم نیز براساس ضوابط تعیین‌شده و سیستم رتبه‌بندی یارانه‌های متفاوتی از ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کنند.
تحویل کتاب‌ها طی تفاهم با شرکت پست ظرف ۳ تا ۶ روز به خریداران آن تحویل داده خواهد شد. در این نمایشگاه حدود ۱۸۰۰ ناشر حضور دارند.
آدرس کوتاه :